Odporúčame:

webhosting a registrácia domény Web1.sk

Celé to rozkrútil Ľuboš Hollan, ktorý zháňal nových spoluhráčov. Pridali sa k nemu dvaja z nás - Martin Zálešák a Zuzana Poláková (dnes už Benkovská). Základ skupiny bol na svete a mohli sme začať s realizáciou vlastnej tvorby z autorskej dielne Ľuboša aj Martina.

V krátkej dobe sa k nám pridal basgitarista Juraj Kozár a neskôr aj pesničkár Peter „Petiar“ Lachký. V nasledovnom zložení sme hrali až do konca roku 2005: Ľuboš – 12-strunovágitara, spev, Zuzana – priečna flauta, vokály, Martin – akustická gitara, spev, Juraj – basgitara, Petiar– perkusie, akordeón, akustická gitara, vokály.

V lete 2006 sme do skupiny prijali gitaristu Mareka Kadleca. Nahradil Petiara, ktorý odišiel za prácou do ďalekého a večne zahmleného Anglicka. A keďže Marek bol vynikajúci gitarista, Ľuboš sa vzdal hrania na gitare a vrhol sa na perkusie, ktorým je verný dodnes.

Po krátkej dobe nás Marek opustil a rozhodol sa plne venovať klasickej gitare, ku ktorej mal vždy bližšie. Na jeho post v novembri 2006 nastúpil Pavol Malovec s elektrickou gitarou, s novými nápadmi a zmyslom pre aranžmány.

Od roku 2008 sme hrali opäť v pôvodnej štvorčlennej zostave (Ľuboš, Zuzana, Martin a Juraj), ale k akustickej gitare, basgitare, perkusiám a flaute sme pridali aj klávesy.

V máji 2009 odchádza Zuzka za materskými povinnosťami. Istý čas sme preto hrali len v trojici, ale čoskoro sa k nám pridal gitarista Marcel Čambal, ktorý sa tak stal ďalším členom skupiny. Repertoár sme prispôsobili zmene obsadenia a elektrickej gitare a v novom šate sme slávnostne pokrstili náš debutový album "Svet je naruby". V zostave Ľuboš, Martin, Juraj a Marcel hráme dodnes